[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4441: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression'
Магнолії та інші екзоти для відкритого грунту
Текущее время: 02 апр 2020, 12:14

Часовой пояс: UTC + 2 часа


 

Правила форума


В этом разделе разрешено размещать объявления только соответствующие тематике форума. Объявления могут размещать пользователи со статусом : Зарегистрированный.
Реклама всяких БАДов, игр, одежды и прочее будет удаляться незамедлительно!
Для размещения частных объявлений в этом разделе, отдельное разрешение администрации не требуется.Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 70 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 10 сен 2012, 21:06 
Не в сети

Зарегистрирован: 09 сен 2012, 06:44
Сообщений: 26
Мої вітання всім на цьому форумі. Прошу пробачення, що перше моє повідомлення - одразу в рекламному розділі. Готовий відповісти на питання по магноліям в "садовому" розділі форуму.

Продаються молоді саджанці. Всі рослини з закритою кореневою системою, вирощені на Західній Україні.

МАГНОЛІЇ

Магнолія Еша (Magnolia macrophylla ssp. ashei)
Изображение
Рідкісна магнолія тропічного вигляду, невелике листопадне дерево з дуже крупним листям и великими білими квітами. В молодому віці нагадує банан, тільки цей "банан" витримує до -30-32 градусів морозу!Цвіте в травні-червні, вперше зацвітає в дуже ранньому віці, часто вже на 3-4 році життя. В Києві магнолія Еша росте в ботсаду Фоміна, і це здається поки єдиний дорослий екземпляр на всю Україну. В молодому віці бажано трохи прикривати на зиму, як мінімум "ноги" рослини.
Магнолії Еша в контейнері 1л. - 45 грн., якщо дві чи більше - 40 грн

Магнолія Суланжа (Magnolia x soulangeana)
Изображение
Невелике дерево або кущ з пурпурово-рожевими квітами, що трохи нагадують тюльпани. Цвіте в квітні-травні. Рослини насінневого розмноження, через що мають трохи вищу зимостійкість (магнолія Суланжа з насіння зацвітає досить рано).
Магнолії Суланжа в контейнері 0.5 або 1л. - 40 грн., якщо дві чи більше - 35 грн

Магнолія Зібольда (Magnolia sieboldii)
Изображение
Декоративна літньоквітуча магнолія, невелике дерево або кущ. Цвіте в травні-червні білими квітами. Витримує напівтінь, любить вологу, не любить багато спекотного сонця. Зимостійка в Україні. Пропоновані рослини походять від хорошого крупноквіткового екземпляру.
Магнолії Зібольда в контейнері 0.5л або 1л. - 40 грн., якщо дві чи більше - 35 грн.

Магнолія кобус (Magnolia kobus)
Изображение
Сильноросле весняноквітуче дерево з чисто білими квітами. Досить невибагливе до грунтів і до загазованих вулиць, через що цілком підходить для міського озеленення. Одна з самих зимостійких серед магнолій, повністю зимостійка на території України.
Магнолії кобус в контейнері 1л. - 40 грн., якщо дві чи більше - 35 грн.

Магнолія крупнолистова (Magnolia macrophylla) - "сестричка" магнолії Еша із ще більш крупним листям (довжина листа 60-80 см, інколи до 1м). На відміну від більшості інших магнолій, терпить слаболужні грунти. Раніше в Україні не культивувалась з незрозумілих причин (у всякому випадку, я про таке не чув). Декоративна навіть без квітів. По зимостійкості рекомендуєтся для Західної, Центральноі і Південної України. Перші рік-два після висадки бажано прикривати на зиму.
Магнолії крупнолистові в контейнері 2л. - 70 грн.

Магнолія лікарська (Magnolia officinalis)
Изображение
Рідкісна декоративна магнолія с крупними листям і ароматними білими квітами в травні-червні. По зимостійкості рекомендуєтся для Західної, Центральноі і Південної України. Перші рік-два після висадки бажано прикривати на зиму.
Изображение
Магнолії лікарські дволопатеві в контейнері 2л. - 60 грн., якщо дві чи більше - 55 грн.

Магнолія обовата (Magnolia obovata)
Изображение
Наші ботаніки перекладають термін "obovata" як "оберненояйцевидна"... Бр-р-р! Язика можна зламати. Краще вже не перекладати і залишити як є, звучить набагато милозвучніше. Це ще одна з моїх улюблених, з крупним декоративним листям. Такі магнолії гарно виглядають весь сезон, а не тільки під час цвітіння. Зимостійка. Сильноросла, довго в горщику її не протримаєш. Квіти білого кольору.
Магнолія обовата в контейнері 2л. - 60 грн., якщо дві чи більше - 55 грн.

Магнолія трипелюсткова (Magnolia tripetala)
Изображение
За кордоном її ще називають "Umbrella magnolia", парасолькова магнолія. Це ще одна з ряду магнолій, які декоративні весь сезон. Крупне листя, білі квіти до 25см. діаметром. Пелюсток, до речі, не три, а 6-9. Вологостійка, на відміну від інших магнолій витримує періодичні підтоплення. Зимостійка в Україні.
Магнолія трипелюсткові в контейнері 0.5-1л. - 40 грн., якщо дві чи більше - 35 грн. Є крупніші, в контейнерах 2л., ціна 60 грн.

Великоквіткова магнолія (Magnolia grandiflora)
Изображение
Королева всіх магнолій. Вічнозелена, але досить теплолюбна. Дуже декоративна навіть без квітів.
Рекомендується для прибережних районів Чорного моря і теплих місць Закарпаття. Не рекомендується висаджувати там, де зимова температура часто опускається нижче -20.
Цвіте влітку, в червні-липні, інколи в серпні. Квітки білі, крупні, до 25 см.
Ціна саджанця в контейнері 0.5л - 40 грн.. Якщо брати два або більше, то цна складе 35грн. за одну магнолію.

Магнолія лотунгська (Magnolia lotungensis, стара назва - Parakmeria lotungensis)
Изображение
Нова в культивації магнолія, досі велика рідкість. Я ще не бачив, щоб цю магнолію хтось продавав по цей бік Атлантичного океану. Запропоную для тих, хто любить повозитись з рідкісними і новими рослинами.
Лотунгська магнолія - вічнозелене, компактне, з гарним дещо глянцевим листям деревце. Має декоративний вигляд. На півдні Китаю, в Юннані, цю магнолію використовують для озеленення вулиць. Витримує спеку, мириться з деякою сухістю.
Морозостійкість лотунгської магнолії досі не вивчена до кінця. Виходячи з природного ареалу розповсюдження в Китаї, ця магнолія має витримувати до -18-20, можливо й нижче. Зараз декілька молодих екземплярів лотунгської магнолії підростають у любителів в Одесі, Мукачево, на Київщині. За кілька років можна буде робити висновки про її морозостійкість в українських умовах.
Ціна саджанця лотунгської магнолії в півлітровому контейнері - 50 грн.. Якщо брати два або більше, то цна складе 45грн. за одну магнолію.


ПЛОДОВІ

Інжир Муассон - поширений самозаплідний сорт інжиру з плодами темно-фіолетового кольору.
Изображение
Ціна рослини в контейнері 0.5л - 50 грн.

Інжир Brown Turkey, який у нас вже встиг отримати назву "Коричневий Турецький" - один з найбільш холодостійких сортів інжирів.
Изображение
Ціна рослини в контейнері 0.5л - 60 грн.

Понцирус Flying Dragon - карликовий різновид листопадного цитруса - понцируса з загнутими кривими шипами і викривленими гілками. Витримує значні (нижче -20) морози. Вирощується як бонсаї, також використовується як карликова підщепа для цитрусових.
Ціна кореневласної рослини в контейнері 0.5л - 50 грн.


ЕКЗОТИЧНІ ХВОЙНІ

Араукарія чилійська (Araucaria araucana) - рідкісне хвойне дерево доісторичного вигляду, найбільш морозостійка серез араукарій (витримує приблизно до -18). Добра кімнатна рослина. В відкритому грунті можна вирощувати на півдні Криму і в теплих районах Закарпаття.
Ціна араукарії в контейнері 2л - 80 грн., якщо дві чи більше - 75 грн.

Таксодіум, або болотний кипарис (Taxodium distichum) - швидкоростуче пірамідальне дерево для озеленення заболочених ділянок. Витримує сильні підтоплення. Морозостійкий до -32-35.
Ціна саджанця в контейнері 1л - 35 грн., якщо два чи більше - 30 грн.

Метасеквойя (Metasequoia glyptostroboides)
Изображение
реліктове хвойне дерево, зимостійке в Україні.
Ціна саджанця в контейнері 0.5л - 35 грн., якщо два чи більше - 30 грн.


ХОЛОДОСТІЙКІ ПАЛЬМИ

Трахікарпус Вагнера (Trachycarpus fortunei var.wagnerianus) - виведений японцями гарний компактний різновид трахікарпуса Форчуна. Має дуже жортке листя. Дорослі пальми витримують до -18-20 без укриття, до -30-35 під добрим зимовим укриттям. Вітростійкий. Єдина по-справжньому декоративна пальма, яку можна вирощувати з зимовим укриттям на більшій частині території України. Крім того, добра кімнатна рослина.
Ціна двохрічної пальми в контейнері 1л - 45 грн., якщо дві чи більше - 40 грн.

Сріблястий хамеропс (Chamaerops humilis var.argentea) - більш морозостійкий варіант хамеропса приземистого, листя має красивий сизий відтінок. Морозостійкий без укриття приблизно до -15-18, до -30-32 під укриттям.
Ціна двохрічної пальми в контейнері 2л - 55 грн.


ІНШІ ДЕКОРАТИВНІ РОСЛИНИ

Гінкго (Ginkgo biloba) - ще одне декоративне реліктове дерево з дволопатевим листям.
Ціна саджанця в контейнері 1л - 40 грн., якщо 2 чи більше - 35 грн.

Лагерстремія (Lagerstroemia indica) - декоративноквітуче деревце для зони 7 і тепліше. В холодніших зонах можна вирощувати як кімнатну рослину.
Изображение
Ціна лагерстремії в контейнері 1л - 40 грн., якщо 2 чи більше - 35 грн.

Кампсис великоквітковий (Campsis grandiflora) - досить рідкісна крупноквіткова ліана.
Ціна саджанця - 40 грн.

Кладрастис жовтий (Cladrastis lutea) - гарноквітуче дерево, зимостійке в Україні.
Ціна саджанця - 45 грн.

Тюльпанове дерево (Liriodendron tulipifera) - "родич" магнолій, гарноквітуче дерево з декоративним листям. Зимостійке в Україні.
Ціна саджанця в контейнері 1л. - 35 грн.

Гледичія безколючкова (Gleditsia triacanthos var.inermis)
Ціна саджанця в контейнері 1л. - 35 грн.


Доставка тільки по Україні, перевізниками "Нова Пошта", "Інтайм", "Автолюкс", "Делівері" чи "Нічний Експрес". По домовленості можливі інші варіанти доставки.


Вернуться наверх
 Профиль  
 

 

СообщениеДобавлено: 11 сен 2012, 21:04 
Не в сети

Зарегистрирован: 14 июл 2012, 13:31
Сообщений: 110
Андрей, а какая высота продаваемого Вами саженца магнолии Суланжа? Очень хочу завести, уже два раза покупала у Бережнюк из Львова, первая через месяц умерла вторая после зимы не вышла, хотя я и спанбондом укутывала?

_________________
Лариса. Запорожская область.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 11 сен 2012, 21:20 
Не в сети

Зарегистрирован: 09 сен 2012, 06:44
Сообщений: 26
bogdanl писал(а):
Андрей, а какая высота продаваемого Вами саженца магнолии Суланжа? Очень хочу завести, уже два раза покупала у Бережнюк из Львова, первая через месяц умерла вторая после зимы не вышла, хотя я и спанбондом укутывала?

Висота сантиметрів 30.
А магнолія ваша не вийшла з зими через поморожене коріння. Не так важливо кутати надземну частину, як добре утеплити землю навколо стовбура. Коріння у молодих магнолій м'ясисте, і не витримує сильних морозів.
Магнолії треба особливий догляд перші 2-3 роки після посадки. Далі вона сама собі дасть раду.

Хто у мене купує магнолії чи будь-які інші рослини - потім може дзвонити чи писати з питаннями про вирощування. Я ніколи не відмовляю в консультації. Це ніби гарантійне обслуговування :)


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 11 сен 2012, 21:39 
Не в сети

Зарегистрирован: 14 июл 2012, 13:31
Сообщений: 110
А можно заказать 1 растения? Может есть побольше и подороже?

_________________
Лариса. Запорожская область.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 11 сен 2012, 21:57 
Не в сети

Зарегистрирован: 09 сен 2012, 06:44
Сообщений: 26
Можна замовляти скільки завгодно - хоч десять, хоч одне.
А от Суланжа більших нема, на жаль. Більші - обовата, лікарська...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 11 сен 2012, 22:24 
Не в сети

Зарегистрирован: 14 июл 2012, 13:31
Сообщений: 110
А через сколько лет она зацветет?

_________________
Лариса. Запорожская область.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 11 сен 2012, 22:33 
Не в сети

Зарегистрирован: 09 сен 2012, 06:44
Сообщений: 26
Як правило, через три-чотири роки, якщо їй буде добре. Якщо будете засушувати, чи дасте в першу-другу зиму підмерзнути - тоді сміливо додавайте ще 2-3 роки.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 12 сен 2012, 06:22 
Не в сети

Зарегистрирован: 14 июл 2012, 10:30
Сообщений: 5128
Откуда: г. Краматорск Донецкой области
Девочки, Донецк-Мариуполь, может, объединим усилия? Кто-то будет заказывать? Могу получить общую посылку и передать вместе с луковицами при встрече.

_________________
Я Вера. Мои летники


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 12 сен 2012, 08:03 
Не в сети

Зарегистрирован: 09 сен 2012, 06:44
Сообщений: 26
Прикріплюю повний прайс-каталог, там багато позицій трохи дешевше, якщо брати більше одної штуки:
Вложение:
Комментарий к файлу: Повний прайс-каталог від 11.09.2012
Nursery-price2012.xls [27.5 KiB]
Скачиваний: 771


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 12 сен 2012, 08:09 
Не в сети

Зарегистрирован: 14 июл 2012, 10:30
Сообщений: 5128
Откуда: г. Краматорск Донецкой области
Скажіть, будь ласка, а павловнію часом Ви не вирощуєте? Маю для неї тепле затишне місце. Дуже хочу.

_________________
Я Вера. Мои летники


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 70 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group (блог о phpBB)
Сборка создана CMSart Studio
Русская поддержка phpBB

Рейтинг@Mail.ru