Текущее время: 22 ноя 2017, 13:10

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 213 ]  На страницу Пред.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Гортензии
СообщениеДобавлено: 22 дек 2016, 00:57 

Ну ці сорти гарно зимують обидва, але є сумніви, що вони вас прикриють від сусіда. У мене принаймні довго наростають немає поки що дивитися, маленькими брала. До того ж їх потрібно кожної весни максимально обрізати. Якщо прикритися то бірючина нормально підійде, дерен, але не пістрявий він компактніший, форзиція, пухиреплідник є зараз гарних відтінків, жасмін, жимолость, виноград п"ятилистковий. Тут виникає питання вам формовані рослини (тобто стрижений живопліт) чи довільного росту (не стрижуться)?

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 22 дек 2016, 00:58 

Яка висота ширми?

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 22 дек 2016, 11:19 

Изображения: 0
Було б дуже добре, щоб висота куща була до двох метрів, місце вибрала для посадки під абрикосою (хости там горять) три куща дерна вже посаджені, хочеться щоб щось ще цвіло, чубушника там не можу уявити, хоча два куща вже купила :girl_haha: плющ посадила біля сусідського волєра, виноград та жимолость незручно садити (паркан сусідський),для форзиції та пухиреплідника там буде замало світла. Взагалі я нікуди не спішу тому готова чекати довго і нудно :girl_crazy: тим більше що на даний момент там росте ожина (тимчасово :girl_cray2: ) Мені головне щоб гортензія була морозостійка та достатньо висока, формувати не буду))) А Ви свої кущики підкормлюєте та підкисляєте грунт? Ось дивилась відео і просто зачарувалась в сорт Лаймлайт (Limelight) і висота в куща потрібна https://www.youtube.com/watch?v=Ufg6tuMabus і ще знайшла високорослий сорт Фантом https://www.youtube.com/watch?v=E4t9nlXE6Ds цікаво буде почути і про нього відгуки

Вернуться наверх
 Профиль Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 22 дек 2016, 11:56 

Ну, щоб вони гарно цвіли вам обов"язково прийдеться обрізати 2/3 куща, принаймні так читала. І в наших умовах вони можуть і не дорости 2 м. Просто потрібно реально оцінювати - або прикриватися від сусіда і там буде інший асортимент, або красу плекати, тоді навіть якщо і не набереться висоти 2м то страшного нічого не станеться.

Плющ в наших умовах рідко підіймається на висоту. Можливо тільки у мікрокліматі (десь на південній стіні, але влітку обгоратиме). Поводить себе грунтовкривною рослиною. За 7 років ви так і не побачите у мене на ділянці, що ще і плющ у мене є. Росте по-під дерев"яним забором.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 22 дек 2016, 12:49 

Зоряна, гортензии влаголюбивы. А даст ли им абрикос расти?

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 22 дек 2016, 14:23 

І що мені тепер робити :hysteric: я вже навіть уявила як вона там цвіте, так ... прийдеця шукати інше місце, напевно перекочує туди жасмін!!! А вологи після встановлення автоматичного поливу побільшало та щей кожен тиждень 100л води з акваріума туди ж потрапляє. А ось з плющем я пролетіла, може посадити гортензію та що ліана???

Вернуться наверх
 Профиль Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 22 дек 2016, 15:57 

Гортензия черешковая тоже влаголюбива. А вот взрослому плодовому дереву, у которого корни уже глубоко, я бы не рекомендовала частый и обильный полив - чревато грибковыми заболеваниями и поражением трутовиками. Туда можно посадить засухоустойчивые кустарники, например барбарисы, можжевельники, дерен, скумпия. Но с этими растениями нам стоит перейти в другую тему -:))

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 22 дек 2016, 16:14 
Администратор

Zoryana писал(а):
Було б дуже добре, щоб висота куща була до двох метрів, місце вибрала для посадки під абрикосою (хости там горять) три куща дерна вже посаджені, хочеться щоб щось ще цвіло, чубушника там не можу уявити, хоча два куща вже купила :girl_haha: плющ посадила біля сусідського волєра, виноград та жимолость незручно садити (паркан сусідський),для форзиції та пухиреплідника там буде замало світла. Взагалі я нікуди не спішу тому готова чекати довго і нудно :girl_crazy: тим більше що на даний момент там росте ожина (тимчасово :girl_cray2: ) Мені головне щоб гортензія була морозостійка та достатньо висока, формувати не буду))) А Ви свої кущики підкормлюєте та підкисляєте грунт? Ось дивилась відео і просто зачарувалась в сорт Лаймлайт (Limelight) і висота в куща потрібна https://www.youtube.com/watch?v=Ufg6tuMabus і ще знайшла високорослий сорт Фантом https://www.youtube.com/watch?v=E4t9nlXE6Ds цікаво буде почути і про нього відгуки

А спиреи Вангутта или Аргута не рассматривали? Или сирень?

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 22 дек 2016, 18:23 

Дійсно потрібно в іншу. Є у вас тема про сад? А от на рахунок спіреї треба подумати. Пішли до вас там подумаємо))))

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 22 дек 2016, 21:17 
Администратор

Ну да, из гортензии изгороди не получить, даже самая малоуходная и неприхотливая древовидная и та чуть выше метра. Их ведь стригут все кардинально. А тема про изгороди здесь: viewtopic.php?f=15&t=1584
Тема о моем саде здесь: viewtopic.php?f=59&t=467 , но у меня изгородь из туй и форзиций, спиреи растут солитерами на газоне

Вернуться наверх

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 213 ]  На страницу Пред.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа